БАЛАЛАР КЕСТЕСІ 1,5-4,5 / ДЕТСКОЕ РАСПИСАНИЕ 1.5-4.5
БАЛАЛАР КЕСТЕСІ 5-15 / ДЕТСКОЕ РАСПИСАНИЕ 5 - 15

БАЛАЛАР КЕСТЕСІ 1,5-4,5

2.5-3.5 ГОДА


ЖАЗ 2024 / ЛЕТО 2024

- Алдын ала жазылу бойынша бағдарлама

- Программа по предварительной записи

- Ілгері деңгейге арналған бағдарлама

- Программа для продвинутого уровня

- Жаңа бағдарлама

- Новая программа

БАРЛЫҒЫ / ВСЕ
ДС / ПН
СС / ВТ
СР / СР
БС / ЧТ
ЖМ / ПТ
БАРЛЫҒЫ / ВСЕ

ДҮЙСЕНБІ / ПОНЕДЕЛЬНИК

АЙНАЛАМЕН

ТАНЫСУ  I

11:30

 

2 Луксор, Балалар клубының № 1 залы

-------

2 Луксор, Зал №1 детского клуба

 

ҒАЖАЙЫП ӘН I

ПЕСЕНКА-ЧУДЕСЕНКА I

11:30

 

2 Луксор, Балалар клубының № 2 залы

-------

2 Луксор, Зал №2 детского клуба

 

АЙНАЛАМЕН

ТАНЫСУ  II

12:00

 

2 Луксор, Балалар клубының № 1 залы

-------

2 Луксор, Зал №1 детского клуба

 

ҒАЖАЙЫП ӘН II

ПЕСЕНКА-ЧУДЕСЕНКА II

12:00

 

2 Луксор, Балалар клубының № 2 залы

-------

2 Луксор, Зал №2 детского клуба  

 

ЖАС ЖҮЗУШІ

ЮНЫЙ ПЛОВЕЦ

12:45

 

2 Луксор, Акваджим

-------

2 Луксор, Акваджим

 

 

 


СЕЙСЕНБІ / ВТОРНИК

MY LITTLE

ISLAND I

11:30

 

2 Луксор, Балалар

клубының № 2 залы

-------

2 Луксор, Зал №2 детского клуба

 

ГИМНАСТИКА II

 

11:30

 

2 Луксор, Балалар клубының № 3 спорт залы

-------

2 Луксор, Спортивный зал №3 детского клуба

 

КӨҢІЛДІ ӘЛІППЕ I

ВЕСЁЛАЯ АЗБУКА I

12:00

 

2 Луксор, Балалар

клубының №1 залы

-------

2 Луксор, Зал №1  детского клуба

 

ГИМНАСТИКА I

 

12:00

 

2 Луксор, Балалар клубының № 3 спорт залы

-------

2 Луксор, Спортивный зал №3 детского клуба

 

КӨҢІЛДІ ӘЛІППЕ II

ВЕСЁЛАЯ АЗБУКА II

12:45

 

2 Луксор, Балалар

клубының № 1 залы

-------

2 Луксор, Зал №1  детского клуба

 

MY LITTLE

ISLAND I

12:45

 

2 Луксор, Балалар

клубының № 2 залы

-------

2 Луксор, Зал №2 детского клуба

 


СӘРСЕНБІ / СРЕДА

КІШКЕНТАЙ АРХИМЕД I

МАЛЕНЬКИЙ АРХИМЕД I

11:30

 

2 Луксор, Балалар

клубының № 1 залы

-------

2 Луксор, Зал №1 детского клуба

 

ХОРЕОГРАФИЯ I

 

11:30

 

2 Луксор, Балалар клубының № 3 спорт залы 

-------

2 Луксор, Спортивный зал №3 детского клуба

 

КІШКЕНТАЙ АРХИМЕД II

МАЛЕНЬКИЙ АРХИМЕД II

12:00

 

2 Луксор, Балалар клубының № 1 залы

-------

 2 Луксор, Зал №1 детского клуба

 

ХОРЕОГРАФИЯ II

 

12:00

 

2 Луксор, Балалар клубының № 3 спорт залы

-------

2 Луксор, Спортивный зал №3    детского клуба 

 

ЖАС ЖҮЗУШІ

ЮНЫЙ ПЛОВЕЦ

12:45

 

2 Луксор, Акваджим

-------

2 Луксор, Акваджим

 

 

 


 БЕЙСЕНБІ / ЧЕТВЕРГ

MY LITTLE

ISLAND I

11:30

 

2 Луксор, Балалар

клубының № 2 залы

-------

2 Луксор, Зал №2 детского клуба

 

САУ АЯҚ II

ЗДОРОВЫЕ НОЖКИ II

11:30

 

2 Луксор, Балалар клубының № 3 спорт залы

-------

2 Луксор, Спортивный зал №3 детского клуба

 

ҚУЫРШАҚ ТЕАТР II 

КУКОЛЬНЫЙ ТЕАТР II 

12:00

 

2 Луксор, Балалар

клубының № 1 залы

-------

2 Луксор, Зал №1 детского клуба

 

САУ АЯҚ I

ЗДОРОВЫЕ НОЖКИ I

12:00

 

2 Луксор, Балалар клубының № 3 спорт залы

-------

2 Луксор, Спортивный зал №3 детского клуба

 

ҚУЫРШАҚ ТЕАТР I 

КУКОЛЬНЫЙ ТЕАТР I 

12:45

 

2 Луксор, Балалар

клубының № 1 залы

-------

2 Луксор, Зал №1  детского клуба

 

MY LITTLE

ISLAND II

12:45

 

2 Луксор, Балалар

клубының № 2 залы

-------

2 Луксор, Зал №2 детского клуба

 


ЖҰМА / ПЯТНИЦА

ТIЛАШАР I

 

11:30

 

2 Луксор, Балалар

клубының № 1 залы

-------

2 Луксор, Зал №1 детского клуба

 

ҒАЖАЙЫП ӘН I

ПЕСЕНКА-ЧУДЕСЕНКА I

11:30

 

2 Луксор, Балалар клубының № 2 залы

-------

2 Луксор, Зал №2 детского клуба

 

ТIЛАШАР II

 

12:00

 

2 Луксор, Балалар

клубының № 1 залы

-------

2 Луксор, Зал №1 детского клуба

 

ҒАЖАЙЫП ӘН I

ПЕСЕНКА-ЧУДЕСЕНКА I

12:00

 

2 Луксор, Балалар клубының № 2 залы

-------

2 Луксор, Зал №2 детского клуба  

 

ЖАС ЖҮЗУШІ

ЮНЫЙ ПЛОВЕЦ

12:45

 

2 Луксор,

Акваджим

-------

2 Луксор, Акваджим

 


ДС / ПН
СС / ВТ
СР / СР
БС / ЧТ
ЖМ / ПТ
АЙНАЛАМЕН ТАНЫСУ
КӨҢІЛДІ ӘЛІППЕ / ВЕСЁЛАЯ АЗБУКА
ХОРЕОГРАФИЯ
ГИМНАСТИКА
MY LITTLE ISLAND
ЖАС ЖҮЗУШІ / ЮНЫЙ ПЛОВЕЦ
ҒАЖАЙЫП ӘН / ПЕСЕНКА-ЧУДЕСЕНКА
КІШКЕНТАЙ АРХИМЕД / МАЛЕНЬКИЙ АРХИМЕД
ҚУЫРШАҚ ТЕАТР / КУКОЛЬНЫЙ ТЕАТР
САУ АЯҚ / ЗДОРОВЫЕ НОЖКИ
ТIЛАШАР